Projekt společenské odpovědnosti umožňuje firmám koncepčně se zapojit do CSR (Corporate Social Responsibility – společenské odpovědnosti firem) u nás v kraji. Nabízí jim řadu aktivit, včetně certifikované nabídky firemního vzdělávání. Nejedná o nahodilé aktivity, ale o systematické naplňování jeho vize, tj. volné spolupráce ekonomicky aktivních subjektů, veřejné správy a zájmových sdružení v oblasti společenské odpovědnosti organizací v Moravskoslezském kraji.

Jednou z aktivit Projektu společenské odpovědnosti je i Anketa společenské odpovědnosti. Anketa společenské odpovědnosti vznikla jako paralelní ocenění vedle Ceny hetmana kraje za společenskou odpovědnost a Národní ceny ČR za CSR, a hlavní rozdíl spočívá v tom, že oproti Ceně hejtmana kraje anketa a její výsledky vyjadřují názor veřejnosti na společenskou odpovědnost konkrétních organizací. Umístění v anketě tak dává organizaci nejenom zpětnou vazbu ve vztahu k veřejnosti, ale i srovnání výsledků hodnocení odbornými hodnotiteli (Cena hejtmana, Národní ceny) a výsledků ankety (hodnocení veřejnosti).

 

V prvním ročníku Ankety zvítězila společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s., která obdržela rovněž Cenu hejtmana kraje v kategorii do 250 zaměstnanců. 

 

KONTAKT

NOVINKY

01.09.2017
Řidičky
Dovolujeme si oznámit, že se součástí našeho pracovního kolektivu nově staly dvě řidičky. Obě dámy jsou v naší společnosti prvními ženami za volantem kamionu!

13.07.2017
Pronajímáme vozidla a návěsy
Nabízíme možnost pronájmu vozidel či návěsů.

+ archív novinek

Volná pracovní místa - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
Online poptávka - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
Sledování zboží - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
Palivový příplatek - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
Certifikáty - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
Společenská odpovědnost - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s. Vítkovická 3083/1
702 00 OSTRAVA
T: 585 108 356
F: 585 312 152
E: csadlogistik@csadlogistik.cz
Copyright © www.csadlogistik.cz | 2011 All Rights Reserved | Powered by OCCAM & TRIPON