Chci být řidičem
Řidič
Dělnické profese
Administrativa

ŘIDIČ silničních motorových nákladních vozidel

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. C,E

- platný profesní průkaz,

- digitální kartu

- psychologické vyšetření

Kontakt:

E-mail: chcibytridicem@csadlogistik.cz

V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici v naší společnosti Vám nabízíme možnost zařazení do personální databanky firmy. Uveďte, prosím, o jakou pracovní příležitost máte zájem a zašlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: kariera@csadlogistik.cz

                                                                                                                                                              Vaše osobní ­data budou uchována a bude s nimi nakládáno v souladu se všemi zákonnými ustanoveními vztahujícími se na správu a nakládání s osobními údaji.

                                                                                                                                                                   V případě uvolnění vámi požadované pozice a při splnění požadovaných pracovních podmínek, budete kontaktováni a přizváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

- platný profesní průkaz

- psychologické vyšetření

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MEZINÁRODNÍ KAMIONOVOU DOPRAVU

Místo výkonu práce: Rolsberská 66, Olomouc

Typ pracovního poměru: Pracovní poměr na dobu neurčitou

Náplň práce:

Komunikace se zákazníky

Péče o zákazníky

Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Zpracování cenových kalkulací

Zasílání cenových nabídek na jednotlivé přepravy zákazníkům

Vyjednávání s dodavateli (dopravci, spedice) a partnery

Přijetí, kontrola a potvrzení objednávky

Komunikace s příjemcem/odesílatelem zboží (ověřování termínů nakládky/vykládky)

Plánování zásilky (výběr dopravce, kombinace sběrného zboží v kamionech, vyhledávání vhodných dokládek na trhu)

Zajištění dopravy (objednávka dopravci/partnerovi – monitoring přepravy, rezervace trajektů, kontrola úplnosti potřebných dokumentů)

Plánování a nastavení pravidelných odjezdů linek do EU

Nabízíme:

- práci ve stabilní, prosperující firmě

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- pravidelnou výplatu, atraktivní benefity

- osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení

Benefity: příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní telefonování a další benefity

Požadavky:

středoškolské vzdělání ekonomického směru

praxe v oblasti obchodu podmínkou

praxe v oblasti dopravy výhodou

Angličtina/Němčina na komunikativní úrovni podmínkou

Řidičský průkaz sk. B

DISPEČER MEZINÁRODNÍ DOPRAVY /SPEDICE

Přijmeme do pracovního poměru Dispečera mezinárodní kamionové dopravy/spedice.

Koordinace jízd kamionů a nákladních automobilů v mezinárodní dopravě
Komunikace s řidiči a plánován jejich jízd
Plánování nakládek a vykládek
Komunikace s dodavateli

Hodnocení řidičů, ověřování spokojenosti

Požadujeme:

• Minimálně SOŠ s maturitou
Praxe v oblasti kamionové dopravy a logistiky podmínkou!

• Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou!
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• Velmi dobré komunikativní, organizační a řídící schopnosti

    Schopnost práce v týmu; vyjednávací schopnosti; orientaci v problematice dopravy, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup.

Nabízíme:

·         nástup po dohodě;

·         příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, stravenky a další benefity;

·         zázemí stabilní české společnosti;

·         možnost dalšího profesního vzdělávání a karierního růstu;

·         zajímavou práci;

Základní informace o nabízené pozici

·         Pracovní úvazek: Plný, 40 hodin týdně

·         Směnnost: Jednosměnný provoz

·         Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr

·         Hrubá mzda: 20.000,- Kč/měsíc + odměna za hospodářský výsledek

·         Pracovní poměr: na dobu neurčitou

·         Místo výkonu práce: Rolsberská 66, Olomouc.

KONTAKTNÍ ÚDAJE: Vaše životopisy zasílejte na mail: tuslovai@csadlogistik.cz

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů, dali jsme přednost jinému kandidátovi.

V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici v naší společnosti Vám nabízíme možnost zařazení do personální databáze firmy. Uveďte, prosím, o jakou pracovní příležitost máte zájem, a zašlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: kariera@csadlogistik.cz

Vaše osobní data budou uchována a bude s nimi nakládáno v souladu se všemi zákonnými ustanoveními vztahujícími se na správu a nakládání s osobními údaji.

V případě uvolnění Vámi požadované pozice a při splnění požadovaných pracovních podmínek budete kontaktováni a přizváni k osobnímu pohovoru.

Formulář – Žádost o zaměstnání

Požadovaná pozice*
Osobní údaje
Titul
Jméno*
Příjmení*
Kontaktní informace
Město*
Ulice*
Číslo*
PSČ*
Telefon/mobil*
Váš životopis (anglicky) - při požadovaném AJ
(formáty: DOC, PDF)
Váš životopis (česky)*
Můžete vložit soubor s doplňujícími údaji
Souhlas*

Souhlasím, aby společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Volná pracovní místa - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
Online poptávka - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
Sledování zboží - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
Palivový příplatek - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
Certifikáty - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
Společenská odpovědnost - ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s.
ČSAD LOGISTIK OSTRAVA a.s. Vítkovická 3083/1
702 00 OSTRAVA
T: 585 108 356
F: 585 312 152
E: csadlogistik@csadlogistik.cz