Basket pro Ondrášek

Ostravský basketbalový klub NH Ostrava společně s dalšími partnery podpoří mobilní hospic Ondrášek.

Exhibiční utkání ve street basketu, které ostravští basketbalisté organizují, se uskuteční 22. června od 14.00 hodin v obchodním centru Fórum Nová Karolina.

Street basket je velmi populárním letním sportem. I když se jedná o „basket na ulici“, utkání se odehraje v interiérech nákupního centra. Netradiční benefiční utkání inicioval BK NH Ostrava a cílem této sportovní aktivity bude podpora dětského mobilního hospice Ondrášek. Zájemci, kteří se přijdou na zajímavou sportovní akci podívat, tak budou moct zároveň přispět a pomoci tomuto zařízení, které pečuje o těžce nemocné děti. Zapečetěné schránky na příspěvky jsou na vybraných místech k dispozici již od začátku června.

„Turnaje se budou účastnit hráči ostravského A-týmu, dále basketbalové legendy a možnost si zahrát bude mít určitě i veřejnost“, komentuje přípravy akce Jiří Týn, marketingový specialista společnosti ČSAD Ostrava. „Věříme, že se nám podaří navázat na úspěšný projekt z roku 2014 Pojďme táhnout za jeden provaz, kdy jsme finančně pomohli dětské onkologii Fakultní nemocnice v Ostravě“, dodává Týn.

Basketbalový klub je součástí skupiny ČSAD Ostrava, která jej dlouhodobě podporuje. „Je to práce, která ve společenském měřítku určitě dává smysl“ hodnotí aktivity klubu její majitel, Tomáš Vrátný.

Hlavními partnery této dobročinné akce jsou společnosti skupiny ČSAD Ostrava – ADIP, spol. s r.o., KAR group a.s., ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. a Nikey s.r.o.  Hlavním partnerem je společnost HAVEL – Internet s.r.o. a mediální záštitu nad akcí převzalo Rádio Čas.

Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.