ČSAD LOGISTIK Ostrava navyšuje skladové kapacity o 40 tisíc paletových míst

Výstavba nového velkokapacitního logistického centra se 40 tisíci paletovými místy je v plném proudu. V ońském roce uvedla společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava do provozu logistické centrum v Olomouci se tři a půl tisíci paletovými místy.

Výstavba nového velkokapacitního logistického centra se 40 tisíci paletovými místy je v plném proudu. V ońském roce uvedla společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava do provozu logistické centrum v Olomouci se tři a půl tisíci paletovými místy.

Poptávka po skladové kapacitě s komplexními logistickými službami je stále vysoká a svým zákazníkům z řad výrobců komponent i finálních výrobců tak vycházíme vstříc s novou moderní skladovací halou“, komentuje rozvoj společnosti, která překročila v roce 2022 miliardový obrat, její generální ředitel Miroslav Konečný. Nové logistické centrum se staví v průmyslové zóně v Mohelnici. Logistické centrum bude uvedeno do provozu letos na podzim. „Naším hlavním zákazníkem zde bude společnost SIEMENS, která má rezervovanou již poměrně velkou kapacitu. Vzhledem k výšce stropu 17 metrů a velkému počtu paletových míst zde budeme mít poloautomatické retraky od Linde Material Handling“, dodává Miroslav Konečný.

 

 

 

 


Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.