ČSAD Logistik Ostrava otevírá nové logistické centrum

V mohelnické průmyslové zóně zahajuje provoz nové logistické centrum. Investorem je společnost R35store a provozovat jej bude na základě dlouhodobé nájemní smlouvy společnosti ČSAD Logistik Ostrava. Disponuje kapacitou 36 500 paletových a nabídne 30 pracovních míst.

V mohelnické průmyslové zóně zahajuje provoz nové logistické centrum. Investorem je společnost R35store a provozovat jej bude na základě dlouhodobé nájemní smlouvy společnosti ČSAD Logistik Ostrava. Disponuje kapacitou 36 500 paletových a nabídne 30 pracovních míst.

Logistické centrum je umístěno na obchvatu Mohelnice, v těsném sousedství s mohelnickým Siemensem, který také patří mezi nejvýznamnější zákazníky společnosti ČSAD Logistik Ostrava. „Logistické a skladovací služby tvoří významnou část našich služeb. Zákazníkům nabízíme skladování a expedici se systémem dle jejich výběru, ousourcing / insourcing dílčích procesů, crossdocking, realizaci dodávek „just-in-time“ nebo „just-in-sequence,“ prezentuje nabídku služeb ČSAD LOGISTIK Ostrava její generální ředitel, Miroslav Konečný. „Mohelnické logistické centrum má výhodnou polohu na obchvatu Mohelnice, s velmi dobrou dostupností ze silnice I/35, kterou, stejně jako spousta další dopravců využíváme kvůli nižším nákladům k transportu zboží do Čech a zpět na Moravu. Díky rozloze logistického centra zde budou využívány poloautomatické zakládací stroje, naskladňování pomocí čárových kódů a nechybí samozřejmě celní sklad“, představuje detailněji nové logistické centrum Miroslav Konečný.

Zákazníci i jednotliví dopravci navíc mohou využívat dalších služeb v rámci skupiny OSTRA, kam ČSAD Logistik patří. V areálu u nájezdu na rychlostní silnici R35 je jim k dispozici mytí a tankování, servis a prodej náhradních dílů a lze využívat i parkovacích ploch.

ČSAD Logistik Ostrava nabízí své skladovací služby ještě v Olomouci – Holicích, Olomouci – Hodolanech a v Benešově u Prahy. Celkově disponuje kapacitou čítající téměř 55 tisíc paletových míst a s takřka 170 soupravami patří mez nejvýznamnější dopravní a logistické společnosti v ČR.

Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.