ČSAD LOGISTIK Ostrava v roce 2022 s miliardovým obratem

Rok 2022 byl pro mnohé společnosti a různá odvětví velmi turbulentní. ČSAD LOGISTIK Ostrava však potvrdil svou pozici jednoho z největších a nejstabilnějších přepravců v republice. Jeho obrat překročil 1 miliardu korun.

ČSAD LOGISTIK Ostrava se kromě mezinárodní kamionové dopravy a s tím souvisejících činností, jako např. sběrná služba, kombinovaná přeprava, letecká a lodní doprava, zabývá poskytováním celních služeb a komplexními službami v oblasti skladování zboží. Doprava obecně a nárůst skladových zakázek stály podle generálního ředitele společnosti Miroslava Konečného za úspěšným vývojem v loňském roce. Významně k tomu přispělo otevření nového logistického centra v Olomouci, které se zaplnilo zakázkami téměř okamžitě po uvedení do provozu. Celkově tak ČSAD LOGISTIK disponuje 60 000 paletovými místy. „Letos plánujeme navýšit nabídku skladovacích ploch v dalším logistickém centru, které se staví v průmyslové zóně v Mohelnici a zahájení provozu je plánováno na říjen“, prozrazuje plány generální ředitel společnosti Miroslav Konečný. „K dispozici bude dalších čtyřicet tisíc paletových míst a kapacita se postupně začíná plnit“, dodává Miroslav Konečný.

ČSAD LOGISTIK Ostrava působí jako samostatná společnost na trhu od roku 1999, ale tradice kamionové dopravy sahá až do roku 1949. Provozuje více jak 160 nákladních souprav, zaměstnává přes 280 zaměstnanců, z toho 190 řidičů. S dalšími společnostmi zabývajícími se službami pro dopravce patří do skupiny OSTRA, která v současnosti zaměstnává více než 800 osob a obrat za r. 2021 činil 3,6 mld. Kč. Společnost je kromě podnikání velmi aktivní také v podpoře sportu a neziskových organizací.

Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.