Kariéra

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.

Skupina OSTRA je silná skupina, která poskytuje logistické služby, služby dopravcům – servis vozidel, prodej pohonných hmot, provoz mycích center, prodej náhradních dílů. Dále provozujeme autobusová nádraží, stavíme a pronajímáme nemovitosti a věnujeme se výzkumu a vývoji podvozkových dílů. Podporujeme závodní tým FESH FESH, který se účastní dálkových rallye a naši zaměstnanci mají možnost s týmem spolupracovat a účastnit se akcí, které tým pro fanoušky pořádá.

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je pak významným dodavatelem v oblasti poskytování přepravních a logistických služeb jako jsou celní služby, skladování, spedice, kombinovaná přeprava, letecká a námořní doprava.

Více informací najdete zde

Co vám tedy nabízíme?

Našim zaměstnancům nabízíme škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů. Jsou pro nás důležitou oblastí, se kterou neustále pracujeme.

Adaptace nového zaměstnance

Adaptační program je určen pro nové kolegy, případně zaměstnance vracejícího se po delším čase do aktivního pracovního procesu, např. po rodičovské dovolené.

Jedná se o individuálně přizpůsobený program vytvořený pro nové kolegy s cílem rychlejšího, důkladnějšího a efektivnějšího poznávání společnosti, jejich činností, práce své i kolegů, firemní kultury.

Každému novému zaměstnanci se věnujeme individuálně, a to na základě vstupních předpokladů a již získaných zkušeností.

V době adaptace se zaměstnanec seznámí také s vnitřními předpisy a řády organizace.

Společně adaptační proces zhodnotíme. Záleží nám na Vás a na tom, abyste se stali co nejdříve platným členem našeho kolektivu.

Vzdělávání a odborný rozvoj

Naším hlavním cílem v oblasti vzdělávání je mít proškolené zaměstnance tak, aby mohli vykonávat svou činnost na co nejvyšší úrovni.

Vzdělávání nabízíme v následujících oblastech:

V roce 2024 zakládáme OSTRA Akademii, kde se budeme zaměřovat na manažerské dovednosti, leadership a rozvoj klíčových pracovních pozic, včetně jejich nástupnictví.

Studujete a máte zájem získat zkušenosti z oblasti logistiky, dopravy, celních služeb nebo skladování již během studia?

U nás dostanete jedinečnou příležitost vyzkoušet si to, co jste se naučili ve škole, a to v reálném prostředí. Máte tak možnost získat cenné zkušenosti ještě předtím, než studium dokončíte formou povinných odborných praxí nebo brigád.

Spolupracující školy:

  • Střední škola logistiky a chemie:
    U Hradiska 29, 779 00 Olomouc

  • Střední odborná škola dopravní:
    Rosinská cesta 2, 010 08 Žilina

  • Střední průmyslová škola dopravní:
    Kvačalova 20, 821 08 Bratislava 2

Jste studentem jiné školy? Ozvěte se nám a společně budeme hledat cestu vzájemné spolupráce.

V podnikání jsme úspěšní, a proto můžeme podporovat sportovní aktivity i projekty v rámci sociální odpovědnosti.

Podporujeme:

Jak se u nás pracuje aneb příběhy našich zaměstnanců:

Být řidičem z povolání je jako šplhat se celou dobu na nějakou horu. Jakmile začneš sahat po vrcholu a dostaví se pocit, že jsi borec a nejhorší máš za sebou, přijde rána a jsi znova na začátku! Pro úspěch je důležitá pokora, odhodlání, trpělivost a věčná ostražitost za volantem. Učit se budeš celý život! Řidičem v ČSAD jsem už čtvrt století a musím říci, že za tu dobu dostala firma zcela nový kabát.

“Disponuje moderním vozovým parkem, ve kterém převládá spolehlivá značka Mercedes. Nedílnou součástí firmy je flexibilní dispečink, který využívá nejnovější technologie. Samozřejmě nikdo nejsme dokonalý, ale vše je o vzájemné komunikaci a serióznosti, jak z jedné, tak i z druhé strany. Mám za sebou stabilní společnost, která mi dává pocit pracovní jistoty. Jako bonus jsem zcestoval za volantem skoro celou Evropu a podíval se na místa, kam se běžný turista nepodívá.“

Martin (46 let), řidič

 

Kontakty – HR oddělení

ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.
Rolsberská 1203/90
779 00 Olomouc

Bc. Jitka Vaníčková
E-mail: jitka.vanickova@csadlogistik.cz
Mobil: 733 695 119

Volná pracovní místa

Pozice

Skladník, manipulant

Lokace
Mohelnice, DPP
Pozice

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

Lokace
Olomouc, Full-time
Pozice

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Lokace
Olomouc, Full-time
Pozice

Obchodní manažer/vedoucí manažer pobočky

Lokace
Benešov Full-time

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.