Knihy Mezi pustinami a Rallye DAKAR 2023 budou pokřtěny na BARUM CZECH RALLY ZLÍN

Každá rallye přináší řadu neopakovatelných sportovních a diváckých zážitků. Řadu z nich dokáží zachytit fotografové a kameramani a přinést je fanouškům motorsportu, kteří třeba neměli to štěstí nemohli je vidět na vlastní oči.

Rallye DAKAR je jeden z nejtěžších závodů na světě, nejen pro svou délku, ale také pro terén. Terén těžce zvladatelný pro posádky a divákům mnohdy úplně nedostupný. Proto fanouškům jedné z nejznámějších českých rallye – BARUM CZECH RALLY ZLÍN – přináší závodní tým FESH FESH dechberoucí momenty zachycené objektivy fotografů Petra Luska a Martina Straky. Oba jsou držiteli prestižního ocenění Zlaté oko a zde, v obchodním centru Zlaté jablko máte možnost vidět výběr z fotografií z jejich knih z Rallye DAKAR 2023. 

Výstava se koná od 7. do 20. srpna v 1. patře obchodního centra Zlaté jablko ve Zlíně a 18. srpna ve 13.00 proběhne křest knih spojený s autogramiádou autorů Petra Luska – Rallye DAKAR 2023 a Martina Straky – Mezi pustinami.

„Kniha Mezi pustinami volně navazuje na mou knihu Mezi oceány, která vyšla v roce 2015. Mezi pustinami nabízí reportážní pohled na dakarské dění v Saudské Arábii a to jak závodnické, tak i zákulisní. Poutavé příběhy doplněné černobílými fotografiemi jsou rozděleny do 44 kapitol,“ říká Martin Straka o své knize. 

„Vybrat ty nejlepší fotky z průběhu Rallye DAKAR a publikovat je v knize je sen každého fotografa. Jsem rád, že se to v letošním roce povedlo, protože o mimořádné záběry nebyla na letošním Dakaru nouze. FESH FESH se postaral o produkci knihy ve velkém stylu vč. použití speciálních tiskových technologií,“ představuje svoji knihu Rallye DAKAR 2023 fotograf Petr Lusk.

Zájemci mohou knihy zakoupit u týmu FESH FESH prostřednictvím jejich sociálních sítí. V pátek 18.8. tým FESH FESH navíc vystaví svoji techniku před tzv. uzavřeným parkovištěm poblíž městské tržnice a oficiální program doplní i Libor Podmol, který od 14.30 předvede svoji FMX akrobatickou show.

Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.