Mycí centrum v Napajedlích: nový přírůstek do sítě mycích center Nikey

Rozšiřujeme svou síť mycích center o novou, výjimečnou lokalitu! Nikey otevírá novou provozovnu mycího centra v Napajedlích nedaleko Zlína, moderní myčku pro nákladní vozidla, dodávky a autobusy, tj. zejména pro segment truck and bus.

Rozšiřujeme svou síť mycích center o novou, výjimečnou lokalitu! Nikey otevírá novou provozovnu mycího centra v Napajedlích nedaleko Zlína, moderní myčku pro nákladní vozidla, dodávky a autobusy, tj. zejména pro segment truck and bus. Tento nový přírůstek do naší rodiny přináší nejen dokonalý způsob péče o vozidla našich zákazníků, ale také strategicky doplňuje naši existující síť a rozšiřuje naše služby o další navazující destinaci. Tímto krokem nejen rozšiřujeme naši síť mycích center, ale také chytře doplňujeme naše stávající pobočky a posilujeme naši pozici na trhu. Nová myčka v Napajedlích nám umožní lépe pokrýt oblast Zlína a okolí.

Myčka v Napajedlích zaujme svou skvělou polohou. Nachází se jen kousek od dálničního sjezdu, což zajišťuje pohodlný a rychlý přístup pro všechny motoristy, kteří si tak budou moci dopřát péči o jejich vozidla bez zbytečné časové ztráty a přejezdových kilometrů.

Dne 1. srpna jsme zahájili zkušební provoz. Tímto krokem zajišťujeme, že naše zařízení bude pečlivě otestováno a připraveno na plnohodnotný provoz, se kterým počítáme od 1. září 2023, kdy u naší nové myčky v Napajedlích uvítáme jak stávající, tak i nové zákazníky a poskytneme jim prvotřídní služby, na které jsou od nás zvyklí.

Sledujte nás na našem webu www.nikey.cz a na našich sociálních sítích pro další aktualizace a novinky nejen ohledně naší nové myčky. Těšíme se na to, že vás brzy uvidíme za volantem vašeho čistého vozidla!

Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.