OSTRA GROUP převzala společnost MÁTRA TRANSPORT a.s.

OSTRA GROUP a.s. prostřednictvím své dceřiné společnosti ČSAD Ostrava a.s. převzala společnost MÁTRA TRANSPORT a.s. Dochází tak k rozšiřování a posilování aktivit v oblasti nákladní dopravy skupiny OSTRA.

Dne 6. srpna došlo k převodu akcií společnosti MÁTRA TRANSPORT na nového majitele, kterým je společnost ČSAD Ostrava. Zároveň došlo ke změnám ve vedení a ve statutárních orgánech. Vedení společnosti MATRA TRANSPORT a.s. opouští po 30 letech její dosavadní generální ředitel Jiří Povolný a řízením byl pověřen Miroslav Konečný, člen představenstva a generální ředitel společnosti ČSAD LOGISTIK Ostrava. 

 

„MÁTRA TRANSPORT má za sebou bohatou a úspěšnou historii v nákladní dopravě. Vzhledem k době, po které jsem se vedení společnosti věnoval a ke svému věku jsme se s novými majiteli před časem dohodli na převzetí společnosti a zachování činností, kterým se věnuje“, uvádí ke změně majitele Jiří Povolný. „OSTRA GROUP touto akvizicí posiluje svoji pozici v oblasti nákladní dopravy, kterou v rámci skupiny zastupuje ČSAD LOGISTIK Ostrava. Z toho důvodu byl také pověřen koordinací a výkonným řízením její generální ředitel, Miroslav Konečný“, dodává Tomáš Vrátný, předseda předsta-venstva společnosti OSTRA GROUP a.s.  „Věříme, že touto fůzí obohatíme naše zákaznické portfolio a zároveň novým obchodním partnerům rozšíříme nabídku služeb“, komentuje fůzi Miroslav Konečný. Hodnotu transakce se společnosti dohodly neuvádět.

Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.