Ostravští basketbalisté zahájili vstup do sezóny setkáním s legendami a velkým koncertem s rádiem Blaník

Před sobotním úvodním zápasem nového ročníku KNBL, kde se střetl ostravský tým s mistrem a regionálním sokem z Opavy, se konalo setkání hráčských a trenérských legend NH Ostrava. Mezi pozvanými osobnostmi nechyběla jména jako Zdeněk Böhm, Zdeněk Hummel, František Rón, Dušan Medvecký či Marek Stuchlý.

Před sobotním úvodním zápasem nového ročníku KNBL, kde se střetl ostravský tým  s mistrem a regionálním sokem z Opavy, se konalo setkání hráčských a trenérských legend NH Ostrava. Mezi pozvanými osobnostmi nechyběla jména jako Zdeněk Böhm, Zdeněk Hummel, František Rón, Dušan Medvecký či Marek Stuchlý.

Tato slavnostní setkání neprobíhalo jen v klubovně týmu, neboť legendy klubu později vystoupily na palubovku, kde proběhla slavnostní ceremonie. Během této události obdržely ocenění a dary, které byly předány z rukou majitele klubu Ing. Tomáše Vrátného a také primátora Statutárního města Ostravy Mgr. Jana Dohnala. Tyto dary představovaly výraz úcty a poděkování za jejich neocenitelný přínos klubu.

“Jsme moc rádi, že jsme se při příležitost letošních oslav 70.výročí klubu setkali s našimi legendami. Doufám, že v této tradici budeme pokračovt i do budoucna,” dodal závěrem generální manažer Tomáš Ostarek.

Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.