Potřebujeme více prostoru

Hala pro logistické a obchodní aktivity. Už nějakou dobu jsme svědky celé řady změn v průmyslovém odvětví. Trendy, které se zde objevují již delší dobu, ať už jde o digitalizaci ve výrobě nebo chování spotřebitele směrem k elektronickému obchodování, nás nutí reagovat. Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. vnímá požadavky svých zákazníků a v letošním roce proto zahájí výstavbu nových skladovacích prostor v Olomouci.

Jedná se o dlouho připravovaný projekt, na jehož konci bude stát nová skladovací hala o celkové rozloze 3325 m2. Hala bude nabízet až 7000 paletových míst a k její obsluze budou operátoři využívat retrakové vozíky. Pro lepší obslužnost budou připraveny 4 rampové můstky s plynulou přístupností kamionové dopravy.

Palety/zásilky budou probíhat plně řízeným skladem s přesnou lokací na umístění, což bude zajišťovat tzv. Warehouse Management Systém (WMS). Systém WMS bude cíleně řídit jednotlivé pracovníky skladu, což povede k maximální efektivnosti daných pracovních činností a umožní sledování výkonnosti. Přechod na daný systém bude sloužit nejen k eliminaci chyb způsobených lidským faktorem, ale také ke sledování a vyhodnocování problematických míst ve skladovacích procesech.

Máte zájem o skladování a řešení logistiky? Kontaktujte nás zde

Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.