Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

Poslední květnový víkend se, jako každoročně, v mohelnických lomech u Křemačova konala prestižní událost – Velká cena Mohelnice Truck Trial.

Tento závod je nejen součástí Mezinárodního mistrovství České republiky v truck trialu, ale také přitahuje pozornost nadšených fanoušků a diváků z širokého okolí. Díky skvělému počasí, až na drobné sobotní deště, se na místě sešly tisíce lidí, které se těšily na vzrušující závody a nezapomenutelné představení našeho Fordu Alberta Llovery z týmu FESH FESH.

Závodníci se postavili před náročné technické tratě, které kladly extrémní nároky na jejich dovednosti a vytrvalost. Vzájemná soutěž a boj o nejlepší časy zajistili divákům neuvěřitelný adrenalinový zážitek. Každé vozidlo se prokazovalo v různých disciplínách, jako je překonávání strmých svahů, brodění vodních překážek a navigace přes překážková pole plná nerovností a balvanů.

Celý víkend byl plný vzrušení a adrenalinu, a to nejen pro závodníky, ale i pro všechny přítomné diváky. Velká cena Mohelnice Truck Trial se stala skutečným svátkem motoristického sportu a zanechala všem nezapomenutelné zážitky. Velmi se těšíme na další ročník, který slibuje ještě větší vzrušení a skvělé závody.

Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.