Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

Předposlední květnový víkend se, jako každoročně, v mohelnických lohemech u Křemačova konala prestižní událost – Velká cena Mohelnice Truck Trial.

Předposlední květnový víkend se, jako každoročně, v mohelnických lohemech u Křemačova konala prestižní událost – Velká cena Mohelnice Truck Trial. Tento závod je nejen součástí Mezinárodního mistrovství České republiky v truck trialu, ale také přitahuje pozornost nadšených fanoušků a diváků z širokého okolí. Díky skvělému počasí se na místě sešly tisíce lidy, které se těšily na vzrušující závody a nezapomenutelné představení naší závodní Tatry Jamal z týmu FESH FESH.

 

Závodníci se postavili před náročné technické tratě, které kladly extrémní nároky na jejich dovednosti a vytrvalost. Vzájemná soutěž a boj o nejlepší časy zajistily divákům neuvěřitelný adrenalinový zážitek. Každé vozidlo se prokazovalo v různých disciplínách, jako je překonávání strmých svahů, brodění vodních překážek a navigace přes překážková pole plná nerovností a balvanů.

 

Náš tým, FESH FESH, se rozhodl představit svou závodní Tatru Jamal, která si získala obdiv diváků i odborníků a skončil na letošním Dakaru 9.místě.

 

Celý víkend byl plný vzrušení a adrenalinu, a to nejen pro závodníky, ale i pro všechny přítomné diváky. Velká cena Mohelnice Truck Trial se stala skutečným svátkem motoristického sportu a zanechala všem nezapomenutelné zážitky. Rádi se budeme těšit na další ročník, který slibuje ještě větší vzrušení a skvělé závody.

Ostatní novinky

Velká cena Mohelnice Truck Trial opět letos zažila skvělý ročník

TENISOVÝ TURNAJ OSTRA GROUP OPEN 2024 BY PURPOSIA STARTUJE V PONDĚLÍ

SKUPINA OSTRA v číslech

Adip od nového roku větší a silnější

Ostravští basketbalisté se statečně rvou ve skupině A2

Šimon jede na Dakar - seznamte se s nejmladším členem našeho FESH FESH teamu

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.
2024 Všechna práva vyhrazena ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.